Info-Vizart

CONTROLLING

 
Zarządzanie informacją finansową, plany i budżety, kontrola i systemy motywacyjne oparte na rentowności i wynikach finansowych . Napisz do nas , Controlling Poznań i wielkopolska , kontrola kosztów i ocena inwestycji Poznan, Warszawa, Kraków

Dostarczanie profesjonalnej informacji wspomagającej proces zarządzania jest możliwe...

Oferujemy współpracę w zakresie wdrożenia controllingu :

 • produkcji informacji o rentowności produktów, klientów i kanałów dystrybucji oraz marż,
 • pozyskiwania  informacji ( wewnętrznych i zewnętrznych )  ułatwiających podejmowanie strategicznych decyzji  ,
 • tworzenie, zorientowanego na cele strategiczne, systemu planowania  i kontroli  zadań  finansowych dla jednostek organizacyjnych firmy.

Dlaczego outsourcing  rachunkowości zarządczej ?

  "...Niech Twoje służby księgowe i informatyczne skupią się na swoich podstawowych zadaniach, my zajmiemy się controllingiem..."

Gwarantujemy sukces poprzez:
 • elastyczność - dopasowanie do potrzeb i możliwości firmy,
 • skoncentrowanie się na optymalnym wykorzystaniu istniejących danych,
 • 50% niższe wydatki niż w przypadku rozbudowy własnych zasobów kontrolingowych.

Kontakt:

 • <klik> aby wysłać zapytanie przez formularz
 • tel/sms: 536-302-703


Jak zorganizować controlling w nowoczesnej firmie ?

Twoja firma znakomicie się rozwija. Kwoty, którymi obracasz są już przerażająco duże. Mimo świetnych wyników:

 • zaskakująco trudno zapanować nad płynnością w firmie  ?
 • masz wrażenie, że osoby zajmujące się kontrolingiem są bardzo zapracowane ale informacje którą otrzymujesz powinna być szybsza i bardziej precyzyjna ?
 • zastanawiasz się ile tak naprawdę kosztuje wyprodukowanie towaru czy utrzymanie pracownika ?
Chcez nawiązać współpracę w obszarze kontrolingu i zarządzania informacją ? przejdż na stronę 'Kontakt'
"System controllingu finansowego jest bardzo rozbudowany, wynika to stąd, że wszystkie decyzje podejmowane przez zarządzających organizacjami maja odzwierciedlenie w kategoriach pieniężnych. Z jednej strony w kategoriach finansowych można ocenić prawie każde działanie, czy przesłanki decyzji, zaś z drugiej strony każda decyzja w organizacji  powinna być podejmowana z rozważeniem wiążących się z nią aspektów finansowych "
 
 
 


Oferujemy również współprace w zakresie :

 
Firma się doskonale rozwija ? To doskonały moment aby zadbać o płynność i gotówkę na dalszy rozwój , analiza finasowa wykorzystania aktywów , strategiczne zarządzanie kapitałem firmy , profesjonalne raporty dla zarządu - 20 lat doświadczenia w branży - sprawdź w 10 minut
To niezbędny element  zarządzania każdym przedsiębiorstwem... jak zadbać o płynność finansową - analiza zapasów i efektywności wykorzystania aktywów - zapraszamy do współpracy 

Potrzebna prognoza lub plan strategiczny na kolejne lata? dla inwestora, dla banku, dla szefa ? Kliknij ... lub skontaktuj się z nami - 505-763-055 - Poznań, Kraków Warszawa - Porgnozy kursu euro , chf wig20
Masz pomysł na biznes ? Potrzebujesz prognoz aby go skutecznie wdrożyć ? - budżetowanie zadaniowe i planowanie strategiczne 
Lising, Faktor , Kredyt obrotowy, kredyt na modernizację - dotacje z uni europejskiej? Rozpoczynasz działalność ? Chcesz zainwestować ? Szukasz dotacji ? Kliknij , Poznań Warszawa Kraków - prowadzimy negocjacje z Bankami - gwarancja obniżenia marży - jak oddzyskać płynność finansową , restrukturyzować zobowiązania ..

Kredyt

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskaniem kredytu... negocjacje z bankami obniżenie marży i kosztów finansowych, leasing, factoring, kredyt obrotowy i inwestycyjny dopasowany do potrzeb firmyDziesięć pytań do rachunkowości zarządczej ( cele Kontrolingu w nowoczesnym przedsiębiorstwie )

 

 1. Czy kierownicy obszarów / oddziałów mają wyznaczone cele finansowe dla swoich jednostek ( na poziomie zysku firmy i wskaźników ekonomicznych)?

 2. Czy cele te są spójne z celami przedsiębiorstwa ( czy ich realizacja gwarantuje osiągnięcie strategii firmy na poziomie przychodów, kosztów, marży, stopy zwrotu z kapitału czy też wartości dodanej) ?

 3. Czy budżety kosztów dla poszczególnych komórek są ustalane na poziomach gwarantujących wytworzenie przez organizację maksymalnej wartości dodanej ( jak najlepsze wykorzystanie aktywów przy jednoczesnym zwiększaniu przychodów i minimalizacji kosztów ryzyka ) ?

 4. Czy kierownictwo otrzymuje terminową ( na czas ) , istotną ( potrzebną na danym stanowisku ) i spójną ( zgodną z innymi raportami i analizami finansowymi ) informację o rentowności produktów i usług za które odpowiada i na które ma wpływ ?

 5. Czy Wasze  plany finansowe i prognozy wyników firmy  plany bezpośrednio wynikają z planów sprzedażowych ?

 6. Czy proces planowania, prognozowania i budżetowania angażuje zbyt dużo zasobów / kapitałów w firmie ?

 7. Czy cele finansowe dla jednostek wsparcia gwarantuję zapewnienie najlepszego poziomu usług wewnętrznych dla sprzedaży czy produkcji ?

 8. Czy istnieje wyraźny związek pomiędzy celami finansowymi dla kierowników a systemami motywacyjnymi i premiowymi w firmie ?

 9. Czy dużych inwestycji w systemy informatyczne wspomagające proces raportowania, budżetowania i prognozowania spełniły Wasze oczekiwania ?

 10. Czy alokacja zasobów (w procesie planowania i budżetowania ) do poszczególnych segmentów / działów przedsiębiorstwa odbywa się na bazie analizy ich rentowność / stopy zwrotu z już zaangażowanego w działalność kapitału firmy ?


Powyższe cele które powinny być stawiane komórkom kontrolingowym w przedsiębiorstwach można oczywiście realizować siłami własnymi ( najskuteczniej poprzez zespołu zlokalizowane poza obszarami bezpośrednio odpowiedzialnymi za księgowość lub systemy informatyczne ) lub przez wyspecjalizowane podmioty zewnętrzne .


 

Jesteśmy do Państwa usług:

 
powered by prot Hosting
 
Projekt i wykonanie:      PHU Vizart      tel 536-302-703