Info-Vizart
Analiza
Wydrukuj tę stronęDodaj do ulubionych

ANALIZA FINANSOWA

Firma się doskonale rozwija ? gdybym miał  jeszcze lepszą informacje finansową to dopiero ...  KLIK i napisz do nas - Analiza finansowa plany i prognozy poznań Wrocław Warszawa

Informacja o kondycji finansowej

to niezbędny element  zarządzania każdym przedsiębiorstwem . Dzięki analizie finansowej możemy ocenić aktualną kondycję naszej firmy ale również wyznaczyć optymalne kierunki jej rozwoju .
 
 

>>> PRZYKŁADOWA ANALIZA i PROGNOZA <<<

Analiza finansowa + Prognoza = 900zł ( 30% zniżki dla stałego klienta )

Zapraszamy do współpracy  przy konkretnych projektach oraz regularnej ocenie kondycji finansowej. Oferujemy indywidualne podejście zarówno przy przy ocenie bieżącej sytuacji finansowej jak i opracowaniu strategi rozwoju.
 
 

 

Przygotowujemy:

  1. analizę porównawczą ( alternatywnych inwestycji, kredytów czy kosztów obsługi rachunku bankowego )
  2. analizę wstępną firmy wraz z prognozą,
  3. analizę wskaźnikową,
  4. analizę mierników syntetycznych.

 Profesjonalny controlling finansowy w firmie to lepszy wynik finansowy a więc i środki na ulubione hobby właściciela outsourcing rachunkowości zarządczej rentownośc produktów i klientów - ile kosztuje ? analiza finansowa wartosci dodanej"W mojej firmie funkcjonuje profesjonalna informacja  finansowa , więcej o controllingu finansowym"

KONTAKT

  • sms: 505 763 055
 

 

Więcej o naszej ofercie:

Potrzebny bizes plan ? dla inwestora, dla banku, za szefa ? Kliknij ..

Biznes plan

Masz pomysł na biznes ? Potrzebujesz bussines plan aby go sprzedać ...

Zarządzanie informają finansową w firmie , plany , budżety, kontrola, systemy motywacyjne oparte na rentowności i wynikach finansowych . Zarządzanie kosztami w przedsiębiorstwie czy  outsourcing rachunkowości zarządczej Kliknij tu !

Kontroling

Zapraszamy do współpracy firmy, które chcą bardziej rozwinąć swoje systemy informacji finansowej i controllingu...
Leasing, factoring, kredyt ? Rozpoczynasz działalność ? Chcesz zainwestować ? Szukasz dotacji ? Kliknij

Kredyt

Oferujemy pomoc w dostępie do środków na sfinansowanie działalności gospodarczej.Od dotacji , poprzez leasing po kredyt inwestycyjny...
 Przykładowa analiza i prognoza   metodą wartości dodanej ) dla średniej firm(  ca 500  pracowników , 200 mln  obrotu rocznie )

 


 
Analiza finansowa zawiera miernik syntetyczny obrazujący jaka wartosc dodana jest uzyskiwane dzięki każdej złotówce którą firma wydaje na koszty pracownicza.
Taki wskaźnik - np służący do analizy finansowej poszczególnych działów w firmie lub jej produktów - to w  rezultacie  obfite źródło informacji, które jest pomocne również przy analizie płac i decyzjach w tym zakresie, jest to także ocena stanu płac w firmie.
 
 
Metoda  analizy finansowej oparta o wartość dodaną umożliwia również  ciekawy  benchmark - wartość dodana jest tu wyliczana w sposób analogiczny jak  przy liczeniu PKB  tak więc uzyskiwanie  wzrostu wartości dodanej na poziomach wyższych  niż wzrost PKB kraju oznacza, że firma rozwija się szybciej  niż cała gospodarka a więc zwiększa swoje udziały w rynku .
 
Oczywiście miernik syntetyczny oparty na wzroście wartości dodanej całego przedsiębiorstwa lub  też wartości dodanej generowanej przez 1 złotówkę kosztów pracowniczych  to również doskonałe narzędzie do analizowania i planowania rozwoju poszczególnych gałęzi/oddziałów naszej firmy czy też rzeczywistej rentowności poszczególnych produktów lub/i klientów
  

[m PLN]


 

Prognoza średnioterminowa dla firmy na rok 2013  w oparciu podstawowe dane 2010 ( zysk, obroty, koszty bezpośrednie , wynagrodzenia ). Założenia makroekonomiczne na bazie prognoz analityków. Kluczowym elementem jest zakładany wzrost wydajności  pracy  w firmie.
 
W przykładowej firmie wzrost wydajności pracy o  8% rocznie pozwala zwiększyć zwrot z kapitału z 9% do 17% (przy średnim wzroście wynagrodzeń 5% ) oraz w konsekwencji ponad 8-krotnie podnieść część zysku , którą można przeznaczyć na inwestycje.

 

KONTAKT

  • sms: 505 763 055
powered by prot Hosting - Serwery
 
Projekt i wykonanie:      PHU Vizart      tel 505-763-055